Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.03.2018, 11:41
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Na podstawie tego: Jesus Imaz, Carlistos, Małecki, Brlek..

Zawsze słyszę, że to nie jest odpowiedni czas na dawanie szans. Przychodzi nowy trener i zawsze mami nas nową wizją gry, dawaniu szans młodym i w ogóle a wczoraj mieliśmy tego obraz.
Więc pytam.. Kiedy jest ten odpowiedni czas?

- W sparingach NIE, bo zgrywamy optymalną jedenastkę.
- Pauza LO? Nie ma problemu damy tam ŚO
- Kontuzja Wasyla? Okej, mamy na ławce ŚO - ale lepiej wpuścić ŚP i zrobić w chuuj roszad w obronie.
- Mecz ze Śląskiem. Zmiany? Nie czas na eksperymenty.
- Mecz z Legią? To klasyk, zagrają Ci co zawsze.
- Mecz z Sandecją? Ostatnia szansa na awans do ósemki- nie czas na eksperymenty.

Po sezonie.. W przyszłym sezonie nastawiamy się na danie szansy młodym, zmieniamy politykę transferową, itp.. Przy kim ma się uczyć Świątko jak nie przy Głowackim lub Wasilewskim?
Chciales zmiany Kiko? To masz
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując