Jagul napisał(a):

A co ma wiek do tego?
Piłkarz bierze za to pieniądze, to niech pracuje nad tym co mu każe trener. A jak widać braki w tym są potężne.
Ja nie wiem skąd na tym świecie przeświadczenie, że zawodnik doświadczony nie potrafi przyswoić czegoś nowego.
|
To nie jest przeświadczenie, tylko tak jest. Jak ktoś się czegoś w piłce nie nauczył do pewnego wieku, albo nie ma na to talentu, to nic mu już nie pomoże.