wiesniak842 napisał(a):

Przeciez dostosowal swoja wizje do potencjalu. Jaki Ty widzisz potencjal w tych grajkach? Na zdobycie mistrzostwa? Na puchary? Otworzcie oczy w koncu. Jakakolwiek gra w pucharach to predzej bedzie wypadek przy pracy. Dokladnie tak samo jak za Kiko. Kiko dano rok na jakikolwiek postep. Skonczylo sie regresem Jak bedzie z Carrillo, zobaczymy.
Sieroty po Cupiale.
|
Nie tak dawno temu, bo w styczniu aktualny trener opowiadał, że przeanalizował potencjał drużyny i jest w pełni usatysfakcjonowany. Zapowiadał szumnie walkę nawet o puchary, a tu ciągle ma problem żeby klepnąć to minimum czyli "8".