Wygrana ze Śląskiem da nam komfort - nie czarujmy się, Arka też nie ma łatwych meczów: Jagiellonia, Legia, Lechia. Szczerze, jak wywalczą teraz 3 pkt z Niecieczą to może się okazać maks.
Zagłębie - 3 wyjazdy.
Płock i Kielce prawie pewne swego - kto wie czy teraz jeszcze na remis nie zagrają, żeby se nawzajem krzywdy nie zrobić.

zresztą ich rywale też nie prezentują niczego szczególnego, więc na spokoju po 3-4 pkt zdobędą a to im wystarczy.
Wygląda na to, że - jeśli w ogóle nam się uda - zajmiemy 7 lub 8 miejsce po 30 kolejce. To by oznaczało 2 dobre kibicowsko mecze u siebie, bo pewnie z Legią i Jagiellonią.
