Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#491
Stary 06.03.2018, 08:45
czaro napisał(a):Wyświetl post
Bez urazy, ale co to znaczy: dobry trener, tylko zespół zły? W głowie mi się to nie mieści.

Albo trener potrzebuje czasu, aby z zespołem coś wypracować, albo nie potrzebuje i z góry wiemy, że nie potrafi pracować z obecnym i podobnym składem, bo jest na to za słaby. Ale w takim razie po co by go zatrudniano?

Nie akceptuję tekstów: świetny trener, kupmy mu jeszcze cały nowy skład, to będzie miał wyniki. Niech on się lepiej weźmie do pracy, ustawia tych naszych orłów i może dostosuje trochę tę swoją wizję do potencjału. Mógłby też odstawić tego Mitrovica, bo to się patrzeć nie da.
Przeciez dostosowal swoja wizje do potencjalu. Jaki Ty widzisz potencjal w tych grajkach? Na zdobycie mistrzostwa? Na puchary? Otworzcie oczy w koncu. Jakakolwiek gra w pucharach to predzej bedzie wypadek przy pracy. Dokladnie tak samo jak za Kiko. Kiko dano rok na jakikolwiek postep. Skonczylo sie regresem Jak bedzie z Carrillo, zobaczymy.
Sieroty po Cupiale.
Odpowiedz cytując