|
Przede wszystkim nasz trener powinien pewne rzeczy zauważyć dość szybko. Niestety tego nie robi, jest mało elastyczny, przywiązuje się za bardzo do ustawienia taktycznego, do którego nie ma zawodników. Gramy cały czas w jednostajnym tempie, praktycznie niezauważalne są w naszej grze momenty, w których jesteśmy w stanie zaskoczyć przeciwnika. Co do Lopeza pamiętajmy skąd do nas trafił, jak wyglądała jego "kariera" wcześniej.
Nie rozumiem dlaczego nie moglibyśmy zagrać w ustawieniu ofensywnym z bokami Lopez, Imaz, a na szpicy Bałaniuk i Kolar rotujący ustawieniem, środek Pol i Brlek albo Velez. Nie mamy w tej chwili rozgrywających i ofensywnych pomocników biorących grę na siebie w związku z czym trener powinien grać na dwóch napastników, przy zabezpieczeniu środka pola.
Swoją drogą to Junco nie wykonuje dobrej pracy, brak silnego środkowego napastnika (obecni w kadrze przy rozpadającym się Brożku wyglądają fizycznie słabo), brak inwestycji w formację obronną, tracimy mnóstwo bramek po błędach indywidualnych tej formacji.
Ostatnio edytowane przez Pepinho : 06.03.2018 o godz. 07:29.
|