Temat
:
[XXVI KOLEJKA] Jagiellonia Białystok- WISŁA Kraków,5 marca, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
konik28
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
162
06.03.2018, 00:46
A ja przede wszystkim chcę zobaczyć więcej celnych strzałów na bramkę bo tych zwłaszcza na wyjeździe jest jak na lekarstwo. Bez tego nie ma szans coś strzelić.
konik28
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konik28
Znajdź inne posty napisane przez konik28