Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 05.03.2018, 22:57
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Na tym forum nikt nie patrzy jak gra zespół. Wynik korzystny = super gra, oby tak dalej, widzę puchary! Remis/porażka = żenada, bardzo słaba gra, będzie spadek To jak Wisła gra w meczu nie ma kompletnie znaczenia dla oceny i postrzegania jaką prace wykonał zespół na boisku, wpadłaby nam piłka w 90 minucie na 1:0 dla nas to by same ochy i achy tu były pisane
podwójny amen na ale tak jest łatwiej
Odpowiedz cytując