Temat
:
[XXVI KOLEJKA] Jagiellonia Białystok- WISŁA Kraków,5 marca, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline
#
153
05.03.2018, 22:57
silver03
napisał(a):
Na tym forum nikt nie patrzy jak gra zespół. Wynik korzystny = super gra, oby tak dalej, widzę puchary! Remis/porażka = żenada, bardzo słaba gra, będzie spadek
To jak Wisła gra w meczu nie ma kompletnie znaczenia dla oceny i postrzegania jaką prace wykonał zespół na boisku, wpadłaby nam piłka w 90 minucie na 1:0 dla nas to by same ochy i achy tu były pisane
podwójny amen
na ale tak jest łatwiej
KOMINEK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KOMINEK
Znajdź inne posty napisane przez KOMINEK