Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 05.03.2018, 21:49
Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
Czytając te wasze narzekania, zastawiam się czy czasem wciąż nie żyjecie drużyną z Frankowskim i Żurawskim.

Graliśmy dziś nieźle. Kilka dobrych okazji, skuteczność na 85% podań, niewiele z nich na alibi do tyłu.
Gra zespołu poukładana mimo tylu zmian...
"trener popierdółka".

Nie no, jednak nie ma sensu tutaj zaglądać i się udzielać.
Dziś Frankowski grał ... w Jadze To czemu się dziwisz, że się komentującym po...myliło?
Odpowiedz cytując