Patryko napisał(a):

Ja tam do dzisiaj nie wiem jakim cudem on jeszcze gra na tym poziomie rozgrywek Jedyne wytłumaczenie to sprawny menago.
|
poziom ligi jest często prawie żaden i dzięki temu ma rację bytu w niej.
niestety w Wiśle wciąż jeszcze jest kilku piłkarzy podobnej "klasy" dlatego jest jak jest.