Temat
:
[XXVI KOLEJKA] Jagiellonia Białystok- WISŁA Kraków,5 marca, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
butazango
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2010
Skąd: Chrzanów
Offline
#
69
05.03.2018, 13:04
Wojtkowski za Cywke od początku, później Brlek za Mitrovica. Łatwo nie będzie, ale to przecież ekstraklasa
butazango
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do butazango
Znajdź inne posty napisane przez butazango