|
Drodzy Kibice powoli będziemy finiszować z kolejną akcją dla Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.
Cała akcja trwa do poniedziałku do godziny 20:00.
Zachęcam Was gorąco aby był to mocny finisz!
Wystarczy, że TYLKO 100 osób wpłaci kwotę 19,06 i już mamy piękną sumkę na koncie Akademii Wisły Kraków.
Oczywiście liczy się każdy grosz także nawet mniejsze wpłaty są miele widziane. Warto wspierać rozwój młodych piłkarzy Wisły Kraków!
#WislaToNaszaPrzyszlosc
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
|