Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#454
Stary 04.03.2018, 11:32
ale co odlatujesz, każdy kto ogląda mecze widzi że gra jest o niebo składniejsza niż za Kiko w ofensywie , ale jak już sie przedrą przez wysoko postawioną obronę plus autostrady na skrzydłach , to już pozostaje pomodlić się do Bozi , żeby Buchal miał refleks z Poznania

więc tak mi sie jakoś skojarzyło
Odpowiedz cytując