|
ale co odlatujesz, każdy kto ogląda mecze widzi że gra jest o niebo składniejsza niż za Kiko w ofensywie , ale jak już sie przedrą przez wysoko postawioną obronę plus autostrady na skrzydłach , to już pozostaje pomodlić się do Bozi , żeby Buchal miał refleks z Poznania
więc tak mi sie jakoś skojarzyło
|