|
kolego - o pucharach to pisza tylko internetowe trole na forum ........ ja watpie czy zalapiemy sie do 8 ....przed sezonem pisalem ze licze tylko na 3 rzeczy - 2 x derby i zalapanie sie do 8 - bo w dolnej 8 mozna nawet spasc z ligi .... i tak bedzie co rok jeszcze dddlluuuggooo
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 04.03.2018 o godz. 01:05.
|