Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12692
Stary 04.03.2018, 00:43
nie sadzilem ze to napisze - bo zawsze bylem przeciwnikiem tej leniwej primadonny Semirka- ale kuźwa no przydalby sie teraz - majac za plecami taka " mende" ( w pozytywnym znaczeniu) jak Llonch i Basha , widzialbym wtedy klasyczne 442 - albo 4-5-1 - a nie te wynalazki Corillo - bo pomysl moze i dobry ale nie na nasza lige i naszych kopaczy - Stilic to idealny koles na ofensywnego pomocnika pod warunkiem ze ma kto za niego harowac- a Llonch jest w tym idealny
Odpowiedz cytując