Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 03.03.2018, 20:53
Czy Jagiellonia to jest jakieś polskie PSG?! Chyba tak bo jak narazie to w temacie tylko lament i płacz ile to w dupe nie dostaniemy i jak to nas nie zdominują....

Mecz będzie ciężki ale nie można już zakładać ze przyjedziemy do Krakowa z piątką bramek na minusie.... Ostatnie wyniki dowodzą, że liga jest bardzo nie przewidywalna i w tym meczu może stać się wszystko. Ja bym Wisły nie skreślał bo jak dla mnie to widac w drużynie potencjał i z meczu na mecz prezentują się lepiej, do tego wracają gracze po kontuzjach oraz pauzujący więc jest większa możliwość rotacji.
Odpowiedz cytując