Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13451
Stary 03.03.2018, 18:58
Gdyby nie było takiego wymogu to by 300 osób pojechało autem, a pozostali nie uzbieraliby się na pociąg, przez co musieliby jechać autokarami, więc byłoby jeszcze drozej.

Zawsze jak był pociąg to można bylo kupowac bilet tylko w komplecie z transportem.
Odpowiedz cytując