|
Gdyby nie było takiego wymogu to by 300 osób pojechało autem, a pozostali nie uzbieraliby się na pociąg, przez co musieliby jechać autokarami, więc byłoby jeszcze drozej.
Zawsze jak był pociąg to można bylo kupowac bilet tylko w komplecie z transportem.
|