Dariook napisał(a):

|
Tu raczej nie chodzi o oragnizacje rozgrywak czy sam poziom sedziowania a o interpretacje zachowan w danej sytacji.
|
Interpretacja, kiedy gwizdać rękę pewnie ma niewielkie przełożenie na poziom piłki czy nawet samego sędziowania, ale kiedy gwizdać faul - już tak. Zamiast przyzwalać na oranie wślizgami zdolniejszych dzieciaków, można przecież promować grę piłką, grę lżejszą.