Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.03.2018, 10:49
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Tu raczej nie chodzi o oragnizacje rozgrywak czy sam poziom sedziowania a o interpretacje zachowan w danej sytacji.
Interpretacja, kiedy gwizdać rękę pewnie ma niewielkie przełożenie na poziom piłki czy nawet samego sędziowania, ale kiedy gwizdać faul - już tak. Zamiast przyzwalać na oranie wślizgami zdolniejszych dzieciaków, można przecież promować grę piłką, grę lżejszą.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując