|
Víctor Pérez został nowym zawodnikiem indyjskiego Bengaluru FC.Jankowski podpisał z Arką do końca sezonu z opcją przedłużenia o rok.Natomiast złotousty Michaś przedłużył umowę do 2020 r. z pasiastymi damami.
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 02.03.2018 o godz. 19:25.
|