Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#444
Stary 02.03.2018, 15:00
Kiko to byl laga na Carlitosa i obrona Czestochowy. Na dluzsza mete nie dawal mozliwosci rozwoju, a ostatnie mecze pokazaly, ze wrecz sie cofamy.

Carillo trzeba dac czas jak kazdemu, poprzednik rownież go dostał.
I nie jest tu argumentem czy zalapiemy sie do 8 czy nie. Nalezy wybic sobie z glowy puchary w tym roku ze wzgledu na kontuzje i zmiany trenerskie.

Narzekacie na Mitrovica ok, zgadzam sie wiec kim zastapilibyscie go w tych 4 meczach? No kim?
Nie jest tez wina trenera, ze Carlitos zaczal strzelac w poprzeczke czy nie wykorzystuje karnego. Rola trenera jest wkomponowac go w zespol bo widac liga juz go przeczytala a dodatkowo lewa noga nie sluzy nawet do wsiadania do tramwaju. Trener musi go przekonac, ze jest czescia zespolu a nie primadonna od ktrorej wylacznie zalezy wynik. Sytuacje przynajmniej w meczu z Korona byly, zabraklo wykonczenia.

W momencie kiedy zmienialismy system gry z 442 czy 451 zawsze byly problem i to gorsze wiec niestety tutaj material jest mniej pojetny.

Czekamy na Petara, który moze wiele zmienic bo dotad z pilkarzy ofensywnych grajacych w lini srodkowej mielismy... niegrajacego Wojtkowskiego.

Czas, cierpliwosc i budujemy.
Odpowiedz cytując