silver03 napisał(a):


2. 2013 â wprowadzenie bez przygotowania niedoświadczonych sędziów bramkowych do Ekstraklasy. Tłumaczono Przesmyckiemu, że bramkowi zgodnie z zaleceniami UEFA muszą mieć niemalże ten sam poziom umiejętności i odporności na stres, to wysłał za bramkę sędziów z niższych klas. Efekt â słynne dwie wtopy na Wisła â Legia i Wisła â Podbeskidzie (byłem, widziałem niestety).
10 znakow
|
Nie zebym probowal bronic Przesmyckiego, jednak zarzuty troszke oderwane od rzeczywistosci. U nas jest problem nawet z obsada głównych w calej kolejce rezentujacych "ekstraklasowy" poziom a co dopiero szukac takich na linii czy wtedy za bramkami.
Te dwie wtopy to nawet lekko najebany a-klasowy sedzia by zauwazyl. To nie jest efekt braku umiejetnosci a najzwyklejszej głupoty, cipy na oczach lub checi wypatrzenia wyniku.
Co to znaczy interpretacj reki made in Przesmycki? Przeciez w kazdej takiej sytuacji to nawet eksperci w studiu sa podzieleni. Zagranie ręką mozna interpretowac na kilka sposobow i kazda racja sie obroni.