Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#939
Stary 02.03.2018, 12:50
silver03 napisał(a):Wyświetl post


2. 2013 – wprowadzenie bez przygotowania niedoświadczonych sędziów bramkowych do Ekstraklasy. Tłumaczono Przesmyckiemu, że bramkowi zgodnie z zaleceniami UEFA muszą mieć niemalże ten sam poziom umiejętności i odporności na stres, to wysłał za bramkę sędziów z niższych klas. Efekt – słynne dwie wtopy na Wisła – Legia i Wisła – Podbeskidzie (byłem, widziałem niestety).

10 znakow
Nie zebym probowal bronic Przesmyckiego, jednak zarzuty troszke oderwane od rzeczywistosci. U nas jest problem nawet z obsada głównych w calej kolejce rezentujacych "ekstraklasowy" poziom a co dopiero szukac takich na linii czy wtedy za bramkami.

Te dwie wtopy to nawet lekko najebany a-klasowy sedzia by zauwazyl. To nie jest efekt braku umiejetnosci a najzwyklejszej głupoty, cipy na oczach lub checi wypatrzenia wyniku.

Co to znaczy interpretacj reki made in Przesmycki? Przeciez w kazdej takiej sytuacji to nawet eksperci w studiu sa podzieleni. Zagranie ręką mozna interpretowac na kilka sposobow i kazda racja sie obroni.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 02.03.2018 o godz. 12:57.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując