|
Borskiego - ryżegi fiuta raczej nie lubiłem - słaby sędzia i tyle, ale pod koniec wydawał się bardziej ogarnięty. W porównaniu jednak z Kwiatkowskim, Jakubikiem czy Przybyłem - był 2 klasy lepszy.....
Teraz powiedział słowa prawdy ale Boniek i tak będzie debila Przesmyckiego bronił.
Co do "interpretacji reki made in Przesmycki" Pamiętam taki mecz z Pogonią, gdzie na wślizgu piłka odbiła się od ręki Arka i karnego nie podyktowano - wtedy był jazgot na sędziego
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|