|
Po pierwsze to wywiad wygląda na wypuszczony bez autoryzacji, po drugie wygląda po prostu fatalnie.
Zgadzam się z przedmówcami, wygląda na to że nie chce niczego potwierdzać. W początkowej części wywiadu mówi, że nie ma mowy o przejęciu, by w dalszej części stwierdzić że rozmowy trwają, a auditorzy robią audyt.
Swoją drogą Michal Knura jakieś 2 tygodnie temu pisał, że trwają procedury tworzenia umowy tak by Paul Bragiel po zlozeniu podpisu stal sie natychmiast współwłaścicielem.
|