PhantomRanger napisał(a):

|
Też mnie to zastanawia. Audyt był po obu stronach, obie strony zadowolone, lada chwila podpiszą umowę wstępną, a 2-3 miesiące później jeżeli się nic nie wydarzy nieprzewidzianego, finalną.
|
Po jakich obu stronach? Wisła przecież nie audytowała Bragiela : )