|
Bartkowski zagrał bardzo solidnie i z tego należy się cieczyć ale ciągle nie widze go jako podstawowego zawodnika Wisły.
Natomiast obrońca który jest w stanie na dobrym poziomie zagrać na prawe, lewej i na środku jest cennym członkiem zespołu i należałoby mu przedłużyć kontrakt na nowy sezon.
|