Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81179
Stary 01.03.2018, 19:15
Bartkowski zagrał bardzo solidnie i z tego należy się cieczyć ale ciągle nie widze go jako podstawowego zawodnika Wisły.
Natomiast obrońca który jest w stanie na dobrym poziomie zagrać na prawe, lewej i na środku jest cennym członkiem zespołu i należałoby mu przedłużyć kontrakt na nowy sezon.
Odpowiedz cytując