Jeżeli to już było to przepraszam. Kilka informacji na temat nieudanego podejścia Wisły po Kolewa z Sandecji:
Cytat:
|
Aleksandyr Kolew w ostatnim dniu okienka transferowego mógł powędrować z Sandecji Nowy Sącz do Zagłębia Lubin. Transakcja nie doszła do skutku, a piłkarz wyjawił, że miał też propozycje z Wisły Kraków i Lecha Poznań.
|
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...poznan/mwkfc9q