a moze Bartkowski wygladal tak dobrze, bo mial malo do roboty dzieki bardzo dobrej grze reszty chłopakow?
Chyba nie powiecie ze to Bartkowski zatrzymal Koronę, ale z checia zobacze jego statystyki.
Ja pamietam tylko jedna sytuacje z konca pierwszej polowy, jak krył Kaczaware ktory wrocil z naszej polowki na swojej, przyjal i podal a on byl metr za nim a powinien go skasowac.
Ale daj Boże by został kotem
