Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81176
Stary 01.03.2018, 17:27
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
dziwię się, że legia puszcza za darmo Dabrowskiego za któego zapłaciła dopiero co 500tys euro
Lepiej go puścić niż trzymać na ławce niezadowolonego rezerwowego z kontraktem ~100k miesięcznie (300k euro rocznie).
Odpowiedz cytując