Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#420
Stary 01.03.2018, 14:12
raindog napisał(a):Wyświetl post
A to nie był przypadkiem mecz przed Kiko z Sobolem na ławce? Najlepszy mecz Kiko to 3:1 z Jagą, gdzie zagraliśmy fajną 1 połowę, a 2 to już było zero gry ze strony Wisły, jak i Jagi.
Racja. Zwracam honor Mecz z Lechią to był popis asystencki judasza Krzysia M.
Odpowiedz cytując