raindog napisał(a):

|
A to nie był przypadkiem mecz przed Kiko z Sobolem na ławce? Najlepszy mecz Kiko to 3:1 z Jagą, gdzie zagraliśmy fajną 1 połowę, a 2 to już było zero gry ze strony Wisły, jak i Jagi.
|
Racja. Zwracam honor

Mecz z Lechią to był popis asystencki judasza Krzysia M.