WioReXXX napisał(a):

Mysle, ze nie narzeka dla narzekania. Zdobylismy 6 punktow w 4 meczach, nie grajac z czlolowką. Ba, 2 z 4 druzyn, z ktorymi gralismy nawet jeszcze nie wygray meczu w tym roku! 3 punkty zodbylismy tylko w meczu z Arka po fatalnym meczu bramkarza i podarowanie nam praktycznie 2 goli.
Ten mecz, a moze raczej 2 polowa, byla zdecydowanie lepsza, niz poprzednie mecze i ja NAPRAWDE wierze w Carillo i ten projekt.
Ale oceniajmy stan faktyczny, a nie zyczeniowo. Do najlepszych meczow Kiko tej druzynie jeszcze daleko.
|
Trener Joan od kiedy przyszedł do Wisły nie przegrał jeszcze meczu. Jak wklejam co kolejkę mieścimy się w top8 i patrząc na kalendarz konkurencji mamy bardzo duże szanse zakończyć w top8.
Przed meczem (polecam wątek meczowy) płakano, że nas Korona zmiecie. Teraz płacz, że tylko remis.
Ludzie, było -15 na stadionie!