Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 28.02.2018, 23:10
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy piszą, że będzie tylko lepiej, a prawda jest taka, że żeby grać o coś więcej niż 8 trzeba było wygrać dwa ostatnie mecze. Teraz zostało 5 meczów, z których 3 gramy z Jagą, Lechem i Legią. Nie ma co się spodziewać punktów i trzeba sobie jasno powiedzieć, że znowu grupa mistrzowska (bo wierzę ze w niej zostaniemy) będzie pozbawionym emocji dogorywaniem do końca sezonu.
Jason, Lech nie wygrał ostatnich (chyba) 10 mieczów na wyjeździe!
Odpowiedz cytując