Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 28.02.2018, 22:32
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę byliśmy dzisiaj dużo lepsi od scyzorów. Nie patrzyłem jeszcze na statystyki posiadania piłki i podań, oraz liczby kilometrów, ale podejrzewam, że nasza przewaga w tych aspektach była znacząca.

W naszej sytuacji, obok małych bulterierków z przodu: Carlitos, Boguski, Mały...nawet Bałaniuk... przydałby się o 10 cm wyższy od nich i silny napastnik. No, choćby taki jak Ondrasek.
A najlepiej taki sam jak Ondrasek wysoki Biton z umiejętnością strzału z daleka.

Jeśli w Białymstoku nie będzie w poniedziałek zmrożonej murawy to będzie niezłe meczycho.
Ma być jakieś +2 (za weather.com). Choć prognoza pogody na resztę tygodnia jest dość słaba to się chyba da podgrzewaniem zniwelować.
Odpowiedz cytując