FraMat napisał(a):

Naprawdę byliśmy dzisiaj dużo lepsi od scyzorów. Nie patrzyłem jeszcze na statystyki posiadania piłki i podań, oraz liczby kilometrów, ale podejrzewam, że nasza przewaga w tych aspektach była znacząca.
W naszej sytuacji, obok małych bulterierków z przodu: Carlitos, Boguski, Mały...nawet Bałaniuk... przydałby się o 10 cm wyższy od nich i silny napastnik. No, choćby taki jak Ondrasek.
A najlepiej taki sam jak Ondrasek wysoki Biton z umiejętnością strzału z daleka.
Jeśli w Białymstoku nie będzie w poniedziałek zmrożonej murawy to będzie niezłe meczycho.
|
Ma być jakieś +2 (za weather.com). Choć prognoza pogody na resztę tygodnia jest dość słaba to się chyba da podgrzewaniem zniwelować.