Jeszcze dla przypomnienia, w Krakowie mamy piękną zimę, coś koło -10 i dziś padał śnieg. Patrzę na oceny W. i tylko Carlitos oraz Mitrović pod kreską. LLonch dostał ocenę 7. Nie mogłem oglądać całego meczu więc nie znam wszystkich szczegółów ale niektórzy płaczą jak po (drugim) meczu w Kielcach.
Zrobić Carlitosowi trening strzelania karnych i będziemy w domu
