|
Nie wiem skad ten optymizm
Gra byla niezla ale glownie dlatego ze dragale z Kielc na tej murawie mieli problem z koordynacja
A nasz trener:
- zmiany zaplanowane przed meczem( dlaczego zszedl najlepszy na placu Boguski?)
- caly czas jedna taktyka mimo ze po czerwonej dla Diawa az sie prosilo o dodatkowego napastnika ale zamiast Cywki/Mitrovica
-75% remisow - hiszpański Kaziu M...
Dolary przeciwko orzechom ze z tym terminarzem czekas nas gruba spadkowa
Jak wyjdziemy z wysoka obrona i autostrada po bokach (kto zrobil z Sadloka parodyste?) na Jage to sie skonczy jakims 1:6
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|