Tutaj artykuł GK pt ,,Paul Bragiel. Po igrzyskach w Korei przyszedł czas na Wisłę"
Zapewne w dużej mierze napisany na podstawie powyższego screena z rozmowy ze znajomym.
Natomiast jeśli rzeczywiście teraz zjawi się w Polsce to powinna się ta sprawa wyjaśnić w ciągu najbliższych dni.
Chyba nieco prowokacyjne pytanie pismaka, którego stosunki z obecnymi władzami Wisły, mówiąc delikatnie są złe
