|
Dobry mecz ale pechowy, po prostu pechowy. Karny + co najmniej 3 stu procentowe okazje...Zdarza się.
Względem Kiko widać dużą poprawę, gramy inaczej, więcej po ziemi ale brakuje kogoś w środku, Llonch to widział i w ofensywie dziś po prostu jak nie on, wielki PLUS, myślę że jak Brlek wróci powinno być o niebo lepiej.
Narzekacie na Mitrovicia ale zauważcie jak on się ustawia, ile akcji przerywa, to widać i trener też to widzi, typowy defensywny pomocnik, IMHO lepszy niż Cywka choć do Bashy nie ma nawet startu.
Co do zmian, szło dobrze i trener liczył na to że w końcu wpadnie, nie wpadło, zmiany wprowadzone za późńo, popełnił błąd i jak myślę dobrze o tym wie.
|