|
Zdecydowanie najlepszy mecz, a zarazem widać powtarzalność.
Llonch jest naszym najlepszym piłkarzem tej zimy.
w końcówce brakło spokoju, zaczęliśmy grac jak za Kiko.
Lopez zaczął trochę podawać ale przed polem karnym - w polu karnym choć raz mógł poszukać Bałaniuka.
Mecze z Arka i Korona były trochę dla nas testem- bo te drużyny nas zjadły jesienią- widać że jest dużo lepiej, brakuje troche fuksa i może sie okazać, że będziemy drżeć o ósemke do końca.
Ostatnio edytowane przez pan_premier : 28.02.2018 o godz. 20:54.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|