Marcinnno napisał(a):

|
Nie chce się czepiać, ale według mnie Mitrović to pasuje tutaj. Jak gra się trójką w pomocy to wszyscy muszą być wybiegani, a on jest wolny jakby ospały. Widać było jak go tam objeżdżali z prawej strony.
|
Potwierdzam. Potrzebujemy takich piłkarzy jak tlenu
