Temat
:
[XXV KOLEJKA] WISŁA Kraków - Korona Kielce, 28 luty, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
120
28.02.2018, 20:35
Nie chce się czepiać, ale według mnie Mitrović to pasuje tutaj. Jak gra się trójką w pomocy to wszyscy muszą być wybiegani, a on jest wolny jakby ospały. Widać było jak go tam objeżdżali z prawej strony.
Marcinnno
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcinnno
Znajdź inne posty napisane przez Marcinnno