Wyświetl pojedynczy post
UW&I
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 28.02.2018, 20:27
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Jest dużo ładnej gry piłką? Jest!

Jest dużo pressingu? Jest!

Jest trzeci remis na cztery rozegrane spotkania? Jest!

Uwaga! Uwaga! Carillo zdemaskowany!

Carillo to < ! EL MOSKALO ! >
Różnica jest taka że za Moskala drżałem o to czy remis dowieziemy, teraz do 90 minuty widzę nadzieję na zwycięstwo. Llonch, Imaz, mimo wszystko Carlitos na plus. Wyjątkowo agresywny Boguski - wreszcie chciało mu się biegać. Prawdopodobnie poczytał komentarze na swój temat.....

Cywka - co on robi jeszcze w pierwszym składzie?

P.S. Dlaczego bambo nie wyleciał wcześniej? Sędzia czeka aż kogoś połamie? Ogólnie poziom sędziowania dzisiaj bardzo słaby. Zarówno główny jak i liniowy.
Odpowiedz cytując