Hives4 napisał(a):

Jest dużo ładnej gry piłką? Jest!
Jest dużo pressingu? Jest!
Jest trzeci remis na cztery rozegrane spotkania? Jest!
Uwaga! Uwaga! Carillo zdemaskowany!
Carillo to < ! EL MOSKALO ! >
|
Różnica jest taka że za Moskala drżałem o to czy remis dowieziemy, teraz do 90 minuty widzę nadzieję na zwycięstwo. Llonch, Imaz, mimo wszystko Carlitos na plus. Wyjątkowo agresywny Boguski - wreszcie chciało mu się biegać. Prawdopodobnie poczytał komentarze na swój temat.....
Cywka - co on robi jeszcze w pierwszym składzie?
P.S. Dlaczego bambo nie wyleciał wcześniej? Sędzia czeka aż kogoś połamie? Ogólnie poziom sędziowania dzisiaj bardzo słaby. Zarówno główny jak i liniowy.