nesta napisał(a):

|
Ten projekt "Carillo" naprawdę rokuje i ma ręce i nogi, ale musi dostać jakość do pomocy! Wtedy to będzie hulalo i mysle, ze będzie można myśleć o dobrych wynikach w nowym sezonie.
|
tez o tym pomyslalem. ta gra ma przyszlosc.Teraz dac Brleka wywalic nieudacznika Mitorvicia ,bardziej ofensywinie,nie maskowac sie i bedzie calkiem dobrze.