Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 28.02.2018, 20:18
Będzie lepiej ? Tez mam nadzieje ale jak słaby musi być Halilovic ze Mitrovic przebywa na boisku kolejne 90 minut ? Albo mamy znowu do czynienia z przywiązaniem sie do piłkarza niczym Ramirez do Pereza.
Fakt jest taki, ze zMitroviciem gramy w 10 koleś jest wolny jak wóz z węglem i to przeładowany, wiec jak ma to sie do szybkiego grania zespołu. Podania do przodu każde padało łupem pieprznych scyzorow, jeżeli Halilovic gra na podobnym poziomie bo trudno grać gorzej to lepiej wystawiać Tibora bo jest 8 lat młodszy....
Mam nadzieje, że Brlek będzie mógł zagrać już w pońiedzialek i Mitrovic siądzie tam gdzie jego miejsce na trybunach.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując