Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 28.02.2018, 20:17
Równie dobrze możemy pieprznąć Jagę w łikend a potem dostać wpierdy od Śląska. To jest ekstraklasa, tego nie ogarniesz. Trzymam kciuki, żeby Piast wlał Arce - to byłby istotny bufor.
Odpowiedz cytując