Temat
:
[XXV KOLEJKA] WISŁA Kraków - Korona Kielce, 28 luty, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
107
28.02.2018, 20:17
Równie dobrze możemy pieprznąć Jagę w łikend a potem dostać wpierdy od Śląska. To jest ekstraklasa, tego nie ogarniesz. Trzymam kciuki, żeby Piast wlał Arce - to byłby istotny bufor.
s1mone
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do s1mone
Znajdź inne posty napisane przez s1mone