Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 28.02.2018, 20:00
Remis który jest porażką. Szczególnie że graliśmy bardzo dobre spotkanie. Korona nie istniała nawet gdy grali w 11.

Cholernie szkoda tych punktów. Brakowało ostatniego podania, tego postawienia kropki nad i.

Gra na plus, wynik na minus. Llonch znowu graczem meczu.
Odpowiedz cytując