|
Remis który jest porażką. Szczególnie że graliśmy bardzo dobre spotkanie. Korona nie istniała nawet gdy grali w 11.
Cholernie szkoda tych punktów. Brakowało ostatniego podania, tego postawienia kropki nad i.
Gra na plus, wynik na minus. Llonch znowu graczem meczu.
|