Oby pokazał to co najlepsze w najbliższych 12 meczach. Bo z Koroną pewnie jeszcze nie zagra. Chociaż...
mitmichael napisał(a):

jendrus napisał(a): 
|
Co teraz bedzie z 2 mln ktore milo zaplacic nam genoa za brleka? Szczerze mowiac ja wolal bym hajs niz pilkarza na wyporzyczenie i umorzenie im dlugu w jakies czesci?... orjentuje sie ktos jak z tamta kasa ma to wygladac
|
Dalej musza nam zaplacic, teraz to tylko wypozyczenie, na jakich zasadach nie wiadomo ale raczej na odpowiednich dla klubu. Brlek przyda sie w tym momencie, ciekawe jak u niego z formą
|
Na pewno Wisła nie płaciła nic Genoi. To Genoa była tu interesantem. Wypożyczenie jest zapewne za zgodę na zmniejszenie kwoty transferu np. z 2,0 do 1,8-1,9 mln Euro. Dodatkowo według mnie bardzo możliwe że warunkiem wypożyczenia ze strony Wisły było przelanie choćby części długu przez FC Genoa - "zapłaćcie trochę, resztę pozostającą do zapłaty Wam zmniejszymy o kwotę ustalona za wypożyczenie, a w zamian Wasz piłkarz nie straci rundy".