Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81161
Stary 27.02.2018, 22:31
Oby pokazał to co najlepsze w najbliższych 12 meczach. Bo z Koroną pewnie jeszcze nie zagra. Chociaż...

mitmichael napisał(a):Wyświetl post
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Co teraz bedzie z 2 mln ktore milo zaplacic nam genoa za brleka? Szczerze mowiac ja wolal bym hajs niz pilkarza na wyporzyczenie i umorzenie im dlugu w jakies czesci?... orjentuje sie ktos jak z tamta kasa ma to wygladac
Dalej musza nam zaplacic, teraz to tylko wypozyczenie, na jakich zasadach nie wiadomo ale raczej na odpowiednich dla klubu. Brlek przyda sie w tym momencie, ciekawe jak u niego z formą
Na pewno Wisła nie płaciła nic Genoi. To Genoa była tu interesantem. Wypożyczenie jest zapewne za zgodę na zmniejszenie kwoty transferu np. z 2,0 do 1,8-1,9 mln Euro. Dodatkowo według mnie bardzo możliwe że warunkiem wypożyczenia ze strony Wisły było przelanie choćby części długu przez FC Genoa - "zapłaćcie trochę, resztę pozostającą do zapłaty Wam zmniejszymy o kwotę ustalona za wypożyczenie, a w zamian Wasz piłkarz nie straci rundy".
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 27.02.2018 o godz. 22:36.
Odpowiedz cytując