ashkeczup napisał(a):

|
... a Wasilewski zrobił szum jak i Eduardo. Niekoniecznie wzmocnienie sportowo, ale mentalnie i przede wszystkim marketingowo- majstersztyk.
|
Skoro wygryzł Arka to jednak jest to wzmocnienie. I po to był kontraktowany.
Adrio napisał(a):

Jeżeli ktoś oczekuje,że nasze bezgotówkowe transfery będą wypalać w 100% i każdy kto przyjdzie do nas będzie łykał tą ligę i nie będzie miał sobie równych to radzę wyłączyć FMa bądź FIFE i zejść na ziemię. Śmieszy mnie podejście co poniektórych do sprawy.
Wychodzimy z dołka, sportowego jak i finansowego, a ludzie oczekują gry jak Barcelona, transferów pokroju zawodników Neymara, Ronaldo czy Messiego i skreślają trenera po 3 meczach w których nie ponieśliśmy porażki i po których liga nam nie odjechała.
|
Nie tylko nie odjechała ale odrobiliśmy. Na koniec 2017 strata do 3 miejsca to było 5 punktów. Po ostatnim weekendzie jest 4.