Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81160
Stary 27.02.2018, 21:50
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
... a Wasilewski zrobił szum jak i Eduardo. Niekoniecznie wzmocnienie sportowo, ale mentalnie i przede wszystkim marketingowo- majstersztyk.
Skoro wygryzł Arka to jednak jest to wzmocnienie. I po to był kontraktowany.

Adrio napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli ktoś oczekuje,że nasze bezgotówkowe transfery będą wypalać w 100% i każdy kto przyjdzie do nas będzie łykał tą ligę i nie będzie miał sobie równych to radzę wyłączyć FMa bądź FIFE i zejść na ziemię. Śmieszy mnie podejście co poniektórych do sprawy.
Wychodzimy z dołka, sportowego jak i finansowego, a ludzie oczekują gry jak Barcelona, transferów pokroju zawodników Neymara, Ronaldo czy Messiego i skreślają trenera po 3 meczach w których nie ponieśliśmy porażki i po których liga nam nie odjechała.
Nie tylko nie odjechała ale odrobiliśmy. Na koniec 2017 strata do 3 miejsca to było 5 punktów. Po ostatnim weekendzie jest 4.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 27.02.2018 o godz. 21:52.
Odpowiedz cytując