jendrus napisał(a):

|
Co teraz bedzie z 2 mln ktore milo zaplacic nam genoa za brleka? Szczerze mowiac ja wolal bym hajs niz pilkarza na wyporzyczenie i umorzenie im dlugu w jakies czesci?... orjentuje sie ktos jak z tamta kasa ma to wygladac
|
Dalej musza nam zaplacic, teraz to tylko wypozyczenie, na jakich zasadach nie wiadomo ale raczej na odpowiednich dla klubu. Brlek przyda sie w tym momencie, ciekawe jak u niego z formą