Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 27.02.2018, 13:53
Idąc logiką ekstraklasową Korona po wygraniu ostatniego meczu z Lechem powinna zaliczyć w....... od Wisły. Jednakowoż Wisła nie przegrała 3 wiosennych kolejek, co też nie wróży nic dobrego.
Mecz bardzo ważny, bo zwycięstwo spowoduje, że będziemy blisko gry w pierwszej ósemce.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 27.02.2018 o godz. 13:56.
Odpowiedz cytując