zim zum napisał(a):

Veleza się nie da ocenić, bo po 6 grach zniknął i ma kontuzję. A Cuestę ktoś chyba nie do końca przebadał, bo jest notorycznie kontuzjowany. A jak dla Ciebie Basha jest fantastyczny, to gratuluję.
|
Za to Halilovicia z niemalże taką samą liczbą minut już potrafiłeś ocenić, gratuluje.
Halilovic ? Niczym nie przekonuje.