Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 27.02.2018, 13:34
Z cyklu wypowiedź eksperta: zapowiada się mecz walki, w którym przypadkowa bramka może dać wygraną jednej z drużyn. Także najbardziej prawdopodobny jest remis ale możemy też przegrać albo wygrać ))

A tak na poważnie: to mecz o niezwykle istotnym znaczeniu dla naszej ewentualnej gry w czołowej ósemce. Brakuje nam do tego 7-8 punktów i gdzie je zdobywać jak nie z Koroną u siebie?!
Szkoda że tak ważny mecz odbędzie się w anormalnych warunkach i praktycznie bez atutu własnego boiska. Po meczu granym przy -15 trudno rzetelnie oceniać postawę drużyny.
Chciałbym zobaczyć jak zespół udźwignie ciężar gatunkowy tego meczu ale granego w normalnych warunkach.
W takiej sytuacji żaden rezultat mnie nie zdziwi.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując