Z cyklu wypowiedź eksperta: zapowiada się mecz walki, w którym przypadkowa bramka może dać wygraną jednej z drużyn. Także najbardziej prawdopodobny jest remis ale możemy też przegrać albo wygrać

))
A tak na poważnie: to mecz o niezwykle istotnym znaczeniu dla naszej ewentualnej gry w czołowej ósemce. Brakuje nam do tego 7-8 punktów i gdzie je zdobywać jak nie z Koroną u siebie?!
Szkoda że tak ważny mecz odbędzie się w anormalnych warunkach i praktycznie bez atutu własnego boiska. Po meczu granym przy -15 trudno rzetelnie oceniać postawę drużyny.
Chciałbym zobaczyć jak zespół udźwignie ciężar gatunkowy tego meczu ale granego w normalnych warunkach.
W takiej sytuacji żaden rezultat mnie nie zdziwi.